Hakkımızda

Image
2011 yılında Antalya Lara'da ilk şubesini açan İceberry; farklı konsepti ve zengin menüsü ile kısa zamanda rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman ilklerin öncüsü oldu. Dinamik ve yenilikçi vizyonu ile her yıl menüsüne farklı ürünler entegre ederken, kalite standartlarını yıllar içinde hep daha da yukarıya taşıdı. Geliştirdiği ürünlerde kendi özel tarifleri ve pratik üretim tekniklerini harmanlayarak karlı, aynı zamanda üretimi kolay yenilikçi bir menüye sahip olmayı başardı.

2013 yılında ilk Franchise bayisini açarak; yakaladığı yüksek kalite standardını ve karlı iş planını paylaşarak büyüme stratejisine yöneldi. Türkiye'nin çok farklı coğrafyalarında hizmet kalitesinden taviz vermeden rekabet ve hedef kitle odaklı stratejiler geliştirmesi iş planlaması konusunda ciddi bilgi birikimini de beraberinde getirdi. 7/24 verdiği teknik destek, kuvvetli AR-GE ve on yıllık partnerliklerin getirdiği pazar hakimiyeti sonucunda; Cafe konseptinde yatırım yapılacak yenilikçi markaların en başında daima kendine yer buldu.

İceberry Türkiye; 2023 yılı Şubat ayı itibariyle, 3 ülke, 14 şehir ve 30 ticari nokta ile bu zorlu dönemden güçlenerek çıkmayı başaran nadir firmalardan biridir.

* Büyüme stratejisini Franchise üzerine kuran Iceberry Türkiye;
* Büyük metrekarelere konumlandırdığımız Cafe&Bistro hizmeti ile “Iceberry Cafe”
* Küçük metrekarelerde full takeaway konspeti ile“ Iceberry Bubble Shop “
* Yaya ve taşıt trafiğinin uygun olduğu ana arterlerde “ Iceberry Boutique Cafe “
* Alışveriş merkezlerinde “Iceberry Corner “ ile 4 farklı yatırım seçeneği sunmakta.
Ayrıca kongre ve büyük toplantılarda verdiği Catering hizmeti ile bütün odağını yeme içme perakendesi üzerine kurmuş ve uzmanlaşmış köklü bir firmadır.
Image